"AİLEME ŞEREFİME SÖZ SÖYLETMEM"

Futbol
Typography

Sosyal medyadan yaptığı açıklamayla gazeteci Bilal Meşe'ye saldırdığını doğrulayan A Milli Takım Kaptanı Arda Turan'ın Meşe'ye söylediği sözler basına sızdı.

Turan'ın uçakta tepki gösterdiği Bilal Meşe'ye "Söyle Bilal Meşe, söyle orada mıydın? Bizle miydin de prim mevzusunu yazdın? Biz kimden para istemişiz? Kimden prim istemişiz? Konuş şimdi konuş. Hadi, onlarda burada. Burada soruyorum. Kim yazdırdı bunları sana. Kim söylüyor sana bunları söyle hadi." diyerek bağırdığı belirtildi.

İşte Skorer'de yer alan habere göre Arda'nın Meşe'ye kullandığı ifadeler;

"Bu ülke böyle ülke. Seni bu uçağa alırlar. Alırlar tabii. Seni bu uçağa alanlara da söylüyorum. Duysunlar. Senin gibi şerefsizi bu uçağa alanların .............

"Beni de başkaları gibi zannettin. Şimdi konuş bakalım. Ben futbolu bırakırım ama aileme şerefime laf söyletmem ............

Biz kimden para dilenmişiz. Seni bu uçağa alan kim!""Öyle haber yapamazsın. Patronun Demirören. Sen federasyon başkanının gazetesindesin ya. Federasyon başkanı değil mi senin başkanın!"

Fatih Terim'in sesi çıkmadı

Arda Turan bu sözleri sarfederken gazeteci Bilal Meşe'nin boğazına sarıldı. Araya giren gazeteciler ve futbolcular olayın daha da skandal bir hale gelmesini engelledi. Uçakta bu anlar, görüntüler yaşanırken Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 12 sıra arkasında yaşanan arbedeye hiçbir müdahalede bulunmadı.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
En son haberleri e-posta ile almak için lütfen e-postanızı yazın.